www.sublata.com caparel.com.ua аксессуары к мобильным чехол для iphone 6s купить киев с доставкой чехлы на iphone 6

Новости
07 марта Як 5-й клас гукав усіх на ярмарок

У вівторок, 5 березня, у Гімназії завдяки зусиллям творчго 5-го класу (та не менш творчих класів початкової школи) пройшов колоритний український ярмарок з піснями, сварками, торгами та гуморесками. Далі – фото та інші подробиці. 

05 марта Теренова гра: як ми шукали нечисть у Гімназії

У понеділок з 14 до 15 коридори Гімназії потерпали від перегонів та заторів. Святошинська Гімназія обернулася на Чарівну Школа, учні якої вміють обходитися з українською нечистю. Насправді, вчора ми грали у теренову гру –традиційний квест, котрий проходить у Гімназії в рамках Місяця української культури. Гра пройшла у два захОди – молодша та старша школи – і була присвячена різній нечисті з українських легенд, боліт, лісів чи полів. Фото та подробиці – далі. 

04 марта 1 березня: викликаємо пташок із теплого краю!

В п’ятницю, 1-го березня, в Гімназії звучали веснянки та гаївки, а всі гімназисти від мал до велика зібралися в їдальні довкола столів, готові ліпити та випікати свою весняну пташку. Традиція ліпити пташок, зустрічаючи весну словами «Пташок викликаю з теплого краю», є однією з найулюбленіших у Гімназії. Фото процесу та кумедні коментарі ви знайдете далі у новині. 

28 февраля Поетичне: 5-класники чекають на весну

Вперше опубліковано на сторінці газети Гімназії "ШОСЬ"

Напередодні весни учні 5-го класу віршували на уроках української мови та літератури. Пташині співи, гул струмків, пісні сопілок. Більше поетичних витворів від 5-класників ви знайдете на стендах у коридорі Гімназії - насолоджуйтесь!

26 февраля Запрошуємо: міні-виставка українського побуту та культури

Чи знаєте ви, чому вишиванки оздоблювали саме по коміру, подолу, на грудях та рукавах? Вважалося, що саме в цих місцях людина найвразливіша для злих духів. А чому теракотовий (глиняний) колір вкупі з гончарством були так розповсюджені в Україні? Детальніше про це та інші цікавинки української культури можна дізнатися на міні-вистаці, яка проходить у Гімназії в рамках Місяця української культури. 

26 февраля Всі на «Марафон здоров'я»! Новий англомовний проект-бесіда

«Health Marathon» - так ми назвали новий проект англійською мовою для учнів 8-10 класів. Проект присвячено здоровому способу життя та профілактиці захворювань. У п‘ятницю відбулися перші інтерактивні бесіди на тему «Грип та міфи з ним пов‘язані». А в понеділок в таку бесіду вже активно включилися молодші гімназисти – учні 4-х класів. Фото, враження учасників, а також результати анкетування про теми, актуальні для гімназистів, ви знайдете далі.

25 февраля 23 лютого: дискусії та вітання зі святом Захисника Вітчизни

Свято 23 лютого не пройшло непоміченим у Гімназії: у пятницю зхоплені вітання можна було прочитати на плакатах, почути з класів чи з динаміків радіо, а мужня частина гімназистів мала пізнавальну дискусію на тему «Хто такий «захисник»? Що таке «вітчизна»? Фото, враження та цитати знайдете далі у новині.